Wypożyczalnia to nasza nowa usługa, która od niedawna na stałe zagościła w naszej ofercie. Dedykowana jest ona dla wszystkich klientów, którzy nie są zainteresowani standardową, kompleksową organizacją zabawy. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale jeżeli chcesz pograć w paintball na swoim prywatnym terenie w gronie najbliższych znajomych bądź chcesz poćwiczyć strzelanie z markera paintballowego do celu. Sprzęt odbierany jest w siedzibie naszej firmy. Opłata pobierana jest za okres każdej rozpoczętej doby wypożyczenia, licząc od momentu odbioru.

W przypadku wypożyczenia dużej ilości zestawów (powyżej 15) istnieje możliwość negocjacji cen.


Pobieramy kaucję w wysokości 50 zł za każdy wypożyczony zestaw!Wypożycz!

Wypożyczalnia - Skład zestawu

 • Marker paintballowy
 • Maska ochronna na twarz
 • Spłuczka paintballowa (pojemnik na kulki mieszczący 200 szt kulek)
 • Butla CO2 – 20OZ (nabita do pełna gazem)

30 PLN za każdą rozpoczętą dobę

Wypożyczalnia - Opcje dodatkowe

 • 60 PLN – wypożyczenie pełnej 6 KG butli CO2
 • 10 PLN – zakup 100 kulek
 • 5 PLN – wypożyczenie stroju maskujący moro (bluza i spodnie)
 • 20 PLN – wypożyczenie tarczy paintballowej
 • 50 PLN – wypożyczenie kamery do sportów ekstremalnych (GoPro Hero, SONY Action Cam, Xiaomi Yi)


Kamery sportoweGoPro Hero

Kamera najbardziej rozpoznawalnej marki amerykańskiego producenta kamer sportowych

Kamera z integrowaną wodoodporną do 40 m kasetą. Obraz nagrywany jest w HD i FULL HD. Wbudowana bateria umożliwia aż 2,5 godziny nagrywania! Kamera oprócz nagrywania posiada tryb PHOTO, PHOTO BURST oraz TIME LAPSE. Obsługa kamery jest bardzo prosta. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi uchwytami firmy GoPro.

  Sony Action Cam

  Jeden z flagowych modeli kamer sportowych Sony

  Sony Action Cam HDR-AS30V jest najbogatszym modelem w naszej wypożyczalni. Kamera posiada bardzo dobrą stabilizację obrazu, wbudowany GPS oraz Wifi. Obsługa kamery możliwa jest również przy pomocy urządzenia mobilnego poprzez WIFI, gdzie można zobaczyć na żywo podgląd obrazu. Kamera nagrywa w rozdzielczości FULL HD wraz z dźwiękiem stereo. W zestawie znajduje się zapasowa, wymienna bateria.

   Xiaomi Yi

   Chiński konkurent firmy GoPro

   Xiaomi YI jest najbardziej znanym konkurentem firmy GoPro. Wyposażona została w 16-megapikselową matrycę Sony Exmor R i jasny obiektyw o świetle f/2.8 i kącie widzenia 155°. Urządzenie nagrywa w rozdzielczości FULL GD. Podobnie jak kamery Sony i GoPro dostępny jest tryb TIME-LAPSE. Kamera została wyposażona w WiFi, dzięki czemu możliwe jest sterowanie i podgląd obrazu z poziomu smartphone’a. W zestawie posiadamy oryginalny selfie-stick wraz z dedykowanym bezprzewodowym pilotem. W obudowie znajduje się standardowy gwint statywu, po umieszczeniu kamery w dodatkowej obudowie (np. wodoszczelnej) możliwy jest montaż przy użyciu uchwytów GoPro.